פתרונות הסעדה באמצעות מכונות שתייה ומזון אוטומטיות.

פתרונות הסעדה באמצעותמכונות אוטומטיות הם דרך לספק שתייה ומזון איכותיים ויתרון בזמינות וחיסכון זמן ושעות עבודה בחיפוש מקורות שתייה ומזון בחוץ ומשפרת את רווחת העובדים והלקוחות. פתרונות הסעדה אוטומטיים מתאימים לחברות וארגונים רחבים המעוניינים לדאוג לרווחת העובדים. מכונות אוטומטיות מהוות חסכון בכח אדם ובמשאבי החברה בכלל. הפתרון בקיום מוצרי מזון מטעם החברות הגדלות באמצעות הצבת מכונות אוטומטיות מוביל ארגונים להרחיב את סל השירותים בתוך מקום העבודה ולהציע להם שורה של שירותים, שמטרתם להקל על חייהם השוטפים מחוץ לעבודה.

אמנם, השירותים והמוצרים כרוכים בתשלום, ברוב המקרים, אך המחיר בדרך כלל מופחת, יחסית למחירי השוק, בזכות היקף הרכישה המרוכזת. חלק מהשירותים והמוצרים מוצעים במתחם העבודה עצמו ובכך נחסכים זמן ואנרגיה רבים, לעובד ולארגון כאחד. בהצבת פתרונות הסעדה על ידי מכונות אוטומטיות יש מרכיב כלכלי חשוב ויעילות רבה יותר לחברה או הארגון בהם הם מוצבות.

box_4

פתרונות הסעדה – מכונות אוטומטיות שתייה ומזון

בארגונים רבים אחת ההטבות הבסיסיות ביותר הינה אספקת ארוחות במקום העבודה, מתוך חשיבות לשמירה על בריאותם הפיזית והפיזיולוגית של העובדים שכן, אופי העבודה העכשווית מלווה בבילוי שעות רבות במקום העבודה. יש בכך היגיון עסקי ברור. באמצעות הקפדה על בריאות העובדים סוללים הארגונים את הדרך לאנשים להפוך לפרודוקטיביים.

על פי כתבה שהתפרסמה בעיתון "גלובס" ביוני 2013 העוסקת בנושא ההסעדה בחברות וארגונים פרטיים וציבוריים :
"המקומות שבהם הורגשו בעיקר הקיצוצים בתחום המזון היו חברות ההיי-טק הגדולות וענפי המסחר והשירותים. בחברות ההיי-טק הגדולות חלה במחצית הראשונה של 2013 ירידה של 11% בהשוואה ל-2011 כולה במספר החברות המשתתפות במימון ארוחות לעובדיהן. בענפי המסחר והשירותים חלה ירידה של 7.8% ובתעשייה חלה ירידה של 5.8% במספר החברות המשתתפות במימון ארוחות בתקופה זו. לעומת זאת, בענף השמירה והאבטחה חלה ירידה של 3.5%, ובענפי הביטוח והפיננסים חלה ירידה קלה של 2.3% בשיעור החברות המשתתפות במימון ארוחות."

כל זאת ועוד סללו את הדרך בתחום ההסעדה לארגונים גדולים וקטנים בעלי שם דבר לעשות שימוש בפתרונות הסעדה אוטומטיים, פתרון המספק מענה אולטימטיבי לארגון מצד אחד ולעובדיו מצד שני. שכן, הארגון נהנה מחסכון ב כח אדם ועלויות המזון והעובדים נהנים מנגישות וזמינות למזון טרי לאורך כל שעות היום.

מכונה-משולבת-1- שתייה ומזון

מכונות שתייה ומזון

פתרונות הסעדה אוטומטיים משמע פתרון הסעדה באמצעות מכונות אוטומטיות למגוון רחב של מוצרי מזון. השימוש במכונות אוטומטיות מתאפשר לעובדים באמצעות כרטיס עובד קיים המשמש לו גם לשעון נוכחות, כניסה למקום עבודתו וכיוצא בזה. חברתנו המתמחה בפתרון מסוג זה מחזיקה במערכת שליטה ובקרה המאפשרת להן להטיל כל מגבלת מימוש, (מגבלה גאוגרפית, סכום, הגבלה יומית, סכום ועוד) על כרטיס של כל עובד באופן אישי, בהתאם לרצון הארגון, ומאפשרת להן בנוסף, להזין את חיובי העובד למערכות השכר של הארגון.

בתחום ההסעדה קיימים מספר פתרונות המשמשים פלטפורמה למתן שירותי אאוט סורסינג של הסעדה, כמו חברות הסעדה המתקשרות עם מסעדות רבות מצד אחד ועם הארגון מצד שני. חברות אלו מאפשרות לעובד לאכול במסעדה שיבחר באמצעות כרטיס חבר או כרטיס עובד. ללא ספק זהו פתרון מגוון ונוח אך לא בטוח שחסכוני לארגון עצמו. לעיתים פתרון זה יכול להתקיים במקביל לפתרונות הסעדה אוטומטיים.

מכונות מזון אוטומטיות מכילות מגוון רחב של מוצרים הנשמרים בטמפרטורה מיועדת לשמירה על טריות ואיכות המזון הנמכר בה. כאשר החליט הארגון על שימוש בפתרון הסעדה במכונות אוטומטיות, חשוב מאוד שיבחר בחברה אמינה בעלת ותק וניסיון בתחום פתרונות הסעדה אוטומטיים.

קיימת שורת פתרונות המאפשרים לחברות להקטין את הוצאות המזון שכן, הצורך להפחית עלויות הנו צורך קיומי עבור ארגונים וחברות רבות ולכן חשוב לבחון את כל האופציות מאלו הקיימות בשוק. מה שבטוח הוא שגם בתחום ההסעדה כמו בחיים היום, הרבה דברים הולכים לכיוון מהיר של חדשנות טכנולוגית עם מקסימום בריאות, דבר שבהחלט נמצא בפתרונות הסעדה אוטומטיים!

חברת הקיוסק האוטומטי גאה להציג את שרותיה בתחום זה ופועלת בתחום זה לשביעות כל רצון לקוחותיה. אנו מזמינים אתכם לקבל מאתנו טיפים והמלצות בפגישה מקצועית עם נציגי חברתנו ולהתרשם מהמלצות של חברות גדולות בשוק הישראלי העובדות אתנו בשיתוף פעולה מצליח.

התקשרו עכשיו – מגוון רחב של מכונות אוטומטיות ואפשרויות התקשרות

03-9229852

Save