מכונות אוטומטיות לכריכים ומזון

מכונות אוטומטיות ומזון כוללות מכונות שתייה, מכונות חטיפים, לכריכים וסנדוויצ'ים, שתייה קרה בפחיות ובקבוקים ושתייה חמה. כיום מכונות משולבות אלו הופכות יותר ויותר נדרשות וזאת בהתאם לצורך ההולך וגובר בקרב חברות גדולות וקטנות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים ומשרדים בינוניים ומעלה. קיימות לכך שתי סיבות עיקריות: ראשית ,תודעה תזונתית הולכת וגוברת הבאה לידי ביטוי ברצון לקבל מזון מהיר אך בעל ערך תזונתי גבוה יותר מזה של מזון ה ג’אנק פוד. שנית, ניצול היתרון של מכונות אוטומטיות לכריכים בכך שהן נגישות וזמינות לאורך כל שעות היום, חוסכות שעות עבודה ואף מייעלות אותן.

מכונות-אוטומטיות-מגוון

מכונות אוטומטיות שתייה ומזון

חברת הקיוסק האוטומטי מציבה ומפעילה עשרות מכונות מזון אוטומטיות ובניהן מכונות אוטומטיות לכריכים. מכונות לסנדויצ'ים. אלו משרתות תלמידים, סטודנטים, עובדי הנהלה ומשרדים, קהלי לקוחות ומרכזי מבקרים לשביעות רצונם המלאה של המשתמשים!

מכונות אוטומטיות – פרמטרים חשובים לבדיקה:

חשוב מאוד לבדוק את איכות הכריכים המוצעים למכירה במכונות אוטומטיות במיוחד במכונות מזון, מכונות כריכים ומכונות שתייה. כריך איכותי מכיל בדרך כלל ירקות, ממרחים איכותיים, לחמנייה טרייה ותוסף כמו: גבינה, סלט אבוקדו, סלט ביצים, טונה ועוד…ניתן לבחור גם את סוג הלחם: משולש דגנים, לחמנית שמינייה, חצי בגט – בהתאם לטעמם של המשתמשים.
עליכם לוודא כי החברה המספקת עבורכם את מכונת המזון הנה בעלת וותק ובעלת ניסיון תפעולי במערך במיוחד במכונות כריכים אוטומטיות שכן, חברה ותיקה ומקצועית המפעילה כמות גדולה של מכונות ומספקת שירות איכותי תדאג לאספקה סדירה וטרייה של כריכים, לשינוע נכון של המזון, לניקיון סדיר במכונה ובסביבתה, לטמפרטורה יציבה המתאימה למכירת מזון ולמילוי הכריכים במכונה כך שהעובד/הלקוח שלכם יוכל לראות ולקרוא את הכתוב על גבי אריזת הכריך המוצג במכונה.
בבחירתכם מפעיל המספק מכונות אוטומטיות לכריכים ושירותי תפעול יש לסכם על זמני החלפת הסנדוויצ’ים במכונה האוטומטית ולהקפיד על כך שהמכונה תכיל כריכים בעלי תוקף ראוי לאכילה. אריזת כריך איכותי במכונת מזון ובכלל תכיל ערכים תזונתיים כמו: קלוריות, פחמימות, שומנים ועוד… וכן, חשוב לא פחות תאריך ייצור ותאריך התפוגה.

דבר חשוב לא פחות הנו אישור של משרד הבריאות ואישורי כשרות מתאימים, דבר המבטיח את ביטחונם ובריאותם של המשתמשים במוצרי המזון במכונה. במכונות אוטומטיות לסנדוו'צים חשוב האיכות ולא רק הטעם. גם אישורים אלו אמורים להיות מוטבעים על גבי אריזת הכריך. אשורי כשרות מתאימים יכולים גם להבטיח שימוש לכל מגזרי האוכלוסייה במקום בו הותקנה.

כל אלו ועוד כלים וכללים רבים אחרים מיושמים על ידי חברתנו בטיפול שוטף ואיכותי של צוות מיומן ואחראי המופקד להעניק שירות לאלפי משתמשי המכונות כריכים אוטומטיות שלנו. לא סתם הסלוגן של חברתנו “הפתעות טריות על הדרך”…טריות היא אכן שם המשחק במיוחד כאשר מדובר על אספקת מזון.
מכונות אוטומטיות – מכונות מזון לכריכים – פרטים טכניים:
מכונות אוטומטיות לכריכים בעלות אפשרות של עד כ- 400 כריכים: לחמנייה עגולה, לחמנייה שמניה, משולשים ,חצי בגט ועוד . אפשרות לשלב במכונה אריזות שונות של סלט אישי, מוצרי חלב ועוד. המכונה בעלת יחידת קירור חזקה המתאימה לאקלים הישראלי.

אמצעי תשלום להנפקת המוצרים במכונות אוטומטיות:

אמצעי התשלום כוללים מגוון אפשרויות הנפקת מוצר. לדוגמה: מטבעות, טלפון סלולרי, קורא כרטיסי אשראי, קורא שטרות ותג עובד .
מכונת כריכים אוטומטית זו בעלת הטכנולוגיה חדישה המבטיחה לחלוטין את קבלת המוצר ע”י הלקוח, כל זאת מתאפשר על ידי מערכת בקרת יציאת מוצר המותקנת.
המכונה בעלת חיישן מיוחד לווידוי יציאת המוצר בשיטת: “לא קיבלת לא שילמת”.
מידות המכונה: גובה: 184 סמ’. עומק: 98 סמ’. רוחב: 99 סמ’.
מכונות אוטומטיות לכריכים מקצועיות ושירות איכותי יבטיחו את הנאתם של המשתמשים בשירות והצלחתה במקום בו הוצבה. חברתנו מספקת שירותי הצבה והפעלת מכונות סנדוויצ’ים אוטומטיות וכן, שרותי השכרת מכונת סנדוויצ’ים בעלות אפשרות לשימוש והנפקת המוצרים בתג עובד, קנייה בכסף מזומן, כרטיסי אשראי וטלפון סלולרי.
מכונות אוטומטיות – הצבה והובלת מכונות מזון לאתר הלקוח ללא תשלום !
השירות להצבת מכונות אוטומטיות הנו ללא עלות ומחירי הכריכים האיכותיים שלנו מתאימים לכל כיס! בחברת הקיוסק האוטומטי קיימת אף האופציה לממכר כריכים המסופקים על ידכם באופן עצמאי וקבלת שירות תפעולי מקצועי על ידי צוות הטכנאים המיומנים שלנו. זה הזמן להתקשר ולהכניס גם לעסק שלכם מכונות אוטומטיות.

התקשרו עכשיו: 03-9229852

מגוון אפשרויות התקשרות. בחברות וארגונים גדולים גם ללא עלות!

מכונות אוטומטיות שתייה קרה | מכונות שתייה חמה | מכונות אוטומטיות לחטיפים
מכונות אוטומטיות לסנדווצ’ים | מכונות אוטומטיות לגלידה | מכונות שתייה
מכונות שתייה , מכונות אוטומיות לשתיה קרה , מכונות שתייה קרה אוטומטיות

Save

Save

Save