מכונות אוטומטיות לבתי ספר

שינויי הרגלי הצריכה, הגדלת מספר שעות הלימודים, המודעות והבנת הצורך בקיום מכונות אוטומטיות בבתי ספר, חטיבות ביניים ותיכונים כמענה לצרכי התזונה של התלמידים מובן היום יותר מתמיד ובהתאם לכך יצאו הוראות חדשות עדכניות לאיכות המזון הנדרשת להתקיים בהם.

מכונות לחטיפים

אנו בקיוסק האוטומטי, מספקים לבתי ספר מכונות אוטומטיות הכוללים מגוון מוצרים רחב, טעים וטרי העומד בדרישות משרד החינוך.

מכונות אוטומטיות לחטיפים מלוחים, חטיפי שוקולד ושתייה קרה בבתי ספר הן אלטרנטיבה נוחה לסטודנטים לאורך כל יום הלימודים. בדיוק כמו מבוגרים, ילדים נדרשים לשתות שש עד שמונה כוסות מים כדי לשמור על מאזן המים בגופם. מכונות אוטומטיות במתחם בית הספר מועיל מאוד לתלמידים וסטודנטים מפני שהם מספקים מגוון רחב של חטיפים ומשקאות בריאים יותר. המכונות גם מועילות כאשר שירות הדלפק הראשי צפוף. מכונות אוטומטיות בבתי ספר מציעים משקאות, מיצים טריים, מים, וחלב בטעמים והכול אפשרי ונתון להחלטת הנהלת בית הספר.

מכונות אוטומטיות בבתי ספר בארה"ב מוכרים יוגורטים, פירות יבשים, עוגיות דגנים וכריכים. המכונות מציעות ארוחת צהריים מהירות לתלמידים שרוצים לאכול משהו חם. המכונות גם נועדו להקל את הלחץ על חדר האוכל והקפיטריה בבית הספר.

רוב בתי ספר העדיפו לשמור את המכונות האוטומטיות. כיום, בתי ספר רבים מנסים להסיר את מכונות אוטומטיות כדי להימנע מבעיות הקשורות לבריאות כמו: השמנת יתר, סוכר ועששת. הסרת מכונות אוטומטיות היא לא האפשרות היחידה זמינה. ניתן למזער את הבעיות האלה על ידי הוספת פריטי מזון המכילים ערך תזונתי יותר כוללים משקאות חלב, מים מינרליים, חטיפי דגנים, חטיפי שומן נמוך יותר, וקרקרים.מכונות שתיה קרה

כאשר מתקינים מכונה אוטומטית בבית ספר ישנם כמה דברים שיש לקחת בחשבון ובניהם הצבת המכונה האוטומטית במקום עם תנועה.

מספר בתי הספר בארצות הברית חוקקו חוקים שנועדו להגביל את המכירה של מזון ומשקאות בבתי ספר היסודי וכן, בחטיבות הביניים ובתיכון. מדינות מסוימות חוקקו חוקים כדי להחליף מכירה של משקאות מוגזים עם חלב, מיץ, ומים. בניהם גם ישראל!!

לחברת הקיוסק האוטומטי מגוון רחב של מוצרי בריאות הנמכרים באמצעות המכונות האוטומטיות. לתלמידים וסטונדנטים רבים מכונות שתיה אוטומטית מהווה גם פיתרון מעולה למקרים בהם נגמרו המים בבקבוק כאשר רוצים מים טריים ונקיים במקום שתייה מברזים. החברה שלנו מעודדת ותעודד צריכה של מזון בריא במכונות ואנו נפעל לקידום כל פרויקט בנושא מכונות בריאות אוטומטיות !!

המגמה נובעת מתוך רצון ואמונה לאפשר חיים מאושרים לדור העתיד של מדינת ישראל ולכל אזרחיה בכלל.

התקשרו עכשיו: 03-9229852

מגוון אפשרויות התקשרות. בחברות וארגונים גדולים גם ללא עלות!

מכונות אוטומטיות שתייה קרה | מכונות שתייה חמה | מכונות אוטומטיות לחטיפים
מכונות אוטומטיות לסנדווצ’ים | מכונות אוטומטיות לגלידה | מכונות שתייה
מכונות שתייה , מכונות אוטומיות לשתיה קרה , מכונות שתייה קרה אוטומטיות

Save