מכונות אוטומטיות מהוות כיום חלק בלתי נפרד מכלל השירותים הפנימיים הקיימים בארגונים וחברות. במרוץ הזמן והעומס, לעובדים והן הלקוחות הממתנים לקבלת שירות, קיים צורך משמעותי וחשוב לקבלת שירות של מכונות אוטומטיות המספקות צרכים רבים ואף מייעלים מאוד את החברות והארגונים שבהם הן מותקנות.

הקיוסק האוטומטי מספק מכונות אוטומטיות במגוון רחב של אפשרויות התקשרות ובמגוון רחב של אפשרויות והתאמת מוצרים לצרכי הלקוחות. מכונות אוטומטיות כולל אפשרויות כולל הצבה ללא כל השקעה, שירותי התפעול והאחזקה השוטפת שלנו. מכונות אוטומטיות הינו תחום מאוד מקצועי ומתפתח ובקיוסק האוטומטי מועסקים אנשי המקצוע המובילים בתחום. אנו מקפידים על מוצרים טריים וחידוש מלאי מהיר במכונות אוטומטיות איכותיות . הקפדה על איכות השירות והמזון כך שיהיה טעים וטרי.

בין המכונות האוטומטיות המסופקות ומתוחזקות על ידי הקיוסק האוטומטי תוכלו למצוא את כל סוגי המכונות המתקדמות ביותר בישראל ובהן מכונות מזון לסנדווצ'ים, מכונות אוטומטיות לחטיפים, מכונות שתייה קרה ושתייה חמה ועוד.

לבחור מכונות אוטומטיות לחברה שלכם הוא לא דבר פשוט. אנו ממליצים לכם לקרוא וללמוד את הנושא מאחר מגוון האפשרויות והטכנולוגיה הקיימת רבה וחשוב שאתם כלקוחות תקבלו את המכונות המתאימות ביותר במחיר הטוב ביותר.

אנו מציעים מגוון אפשרויות התקשרו בהתאמה לצרכיכם המאפשר גם לכם הצבה של מכונות אוטומטיות בהתאמה. הקיוסק האוטמטי מספק ומתחזק מכונות אוטומטיות כבר מעל 18 שנה. השרות והמקצוענות שלנו וכן רמת ההתקשרות עם ספקים איכותיים ומובילים מספקת לכם שקט נפשי וידיעה שבחרתם חברה רצינית ואמינה שתספק את צריככם ושביעות רצונכם מבחירתכם בחברה הנכונה המספקת לכם  מכונות אווטמטיות.

מכונות אוטומטיות לשתייה קרה:

מכונות שתיה מהוות מוצר מרכזי ביותר ויותר חברות וארגונים,מבנים מסחריים וציבוריים.

חברת הקיוסק האוטומטי ערוכה לאספקת מגוון מכונות אוטומטיות לשתייה קרה, המותאמות לצרכי הארגון ולגודלו. מכונות אוטומטיות לשתייה שמסופקים ע”י הקיוסק האוטומטי הן מהמתקדמות בשוק המכונות האוטומטיות וקיימת אפשרות להתאימן לכל אמצעי התשלום. לדוגמה: תשלום באמצעות שטרות, כרטיסי אשראי ומטבעות.מכונות שתייה אוטומטיות המתקדמות ניתן גם לבצע רכישה של משקאות קרים במכונות באמצעות כרטיסי עובדים וכן בסבסוד חלקי של העלות. שיטה זו פופולארית מאוד בארגונים גדולים המבקשים להקל על העובדים וכמו כן שבחוכמה מזהים שעובד רענן יעיל הרבה יותר.

מכונות אוטומטיות לשתייה חמה וקפה :

מכונות למשרדים ואזורי המתנה ושרות לקוחות באיכות מקצועית.

חברת הקיוסק האוטומטי מספקת שירותי הצבה ותפעול לחברות גדולות ולבתי עסק המעוניינים להעניק לקהל הלקוחות שלו ולעובדי החברה שירות מהיר וקפה איכותי. ניתן לקבל מכונות שתייה חמה ומכונות הקפה בשיטת הנפקת מוצר ותשלום על ידי מטבעות וכרטיסי אשראי. ניתן להציב מכונת אוטומטיות לשתייה חמה וקפה משרדי עם שירותי תפעול בלבד ולקבל על ידינו אספקת מוצרים חודשית בעבור המכונות.

מכונות אוטומטיות למוצרי בריאות:

מכונות אוטומטיות למזון בריאות בארגונים וחברות בעלי מודעות תזונתית ובריאות עובדיה. השירות הניתן למכונות אוטומטיות למוצרי בריאות מתבסס על אחזקה ותפעול יומיומי על ידי צוות מיומן, מקצועי ואחראי מטעם הקיוסק האוטומטי. לעובדים העסוקים מאוד במהלך היום יש צורך בזמינות למזון איכותי ומזין באמת במקום העבודה וזאת במקום לצאת ממנו, לרכוש במחירים יקרים ולבזבז זמן עבודה יקר אחר ארוחה טובה. קיום בחברת הקיוסק האוטומטי אנו מספקים מענה איכותי ביותר אשר כולל התאמה לדרישות תזונאים ומומחים בנושא.אתם מוזמנים להשפיע על הסביבה הבריאותית של דור העתיד, העובדים והלקוחות שלכם  עם מגוון מוצרים איכותיים בעלי ערך תזונתי  גבוה.

מכונות אוטומטיות לכריכים וסנדוו'צים:

מכונות לסנדוו'צים. אלו משרתות תלמידים, סטודנטים, עובדי הנהלה ומשרדים, קהלי לקוחות ומרכזי מבקרים לשביעות רצונם המלאה של המשתמשים!

עליכם לוודא כי החברה המספקת עבורכם את מכונת המזון הנה בעלת וותק ובעלת ניסיון תפעולי במערך במיוחד במכונות כריכים אוטומטיות שכן, חברה ותיקה ומקצועית המפעילה כמות גדולה של מכונות ומספקת שירות איכותי תדאג לאספקה סדירה וטרייה של כריכים, לשינוע נכון של המזון, לניקיון סדיר במכונה ובסביבתה.

מכונות אוטומטיות בעלות יחידת קירור חזקה המתאימה לאקלים הישראלי. מכונות לכריכים בעלות אפשרות של עד כ- 400 כריכים: לחמנייה עגולה, לחמנייה שמניה, משולשים ,חצי בגט ועוד . אפשרות לשלב במכונה אריזות שונות של סלט אישי, מוצרי חלב  ועוד..

מכוונת אוטומטיות לחטיפים:

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות בהם מכונות חטיפים אוטומטיות לממתקים, מכונות אוטומטיות לחטיפים למלוחים וגם מכונות מזון אוטומטיות משולבות חטיפים עם מגוון מוצרים רב נוסף. מכונת מזון אוטומטיות ככלל חייבות להיות מותאמות לקהל היעד והצרכים המיוחדים לו.אנו בקיוסק האוטומטי ממליצים על מכונת מזון אוטומטיות מהדור החדיש יותר בשוק הישראלי . מכונות מזון אלו מכילות מאפשרות  45 סוגים שונים של מוצרים ועד 600 פריטים.

חשוב לבדוק ולהתעדכן ולהתאים את המוצרים בהתאמה לדרישות הלקוחות הצרכנים במקום ולספק עבורם את המענה הטוב ביותר לצרכיהם. לדוגמה: אם יש במקום עובדים שמגיעים יום יום  כדאי לבקש גיוון , או אם קיימת תחלופה גבוהה של אנשים כדאי שמכונת החטיפים תכיל מוצרים בהתאמה לגילאים הקיימים. לדוגמה: במקום שנמצאים בו ילדים יש להתחשב הן בצרכיהם לחטיפים טעימים, מגוון מוצרים וחשוב מאוד גם התייחסות לערכים התזונתיים. הקיוסק האוטומטי מציע לכם מכונות אוטומטיות ומגוון חטיפים ומוצרים המאפשר התאמה מלאה לצרכים חשובים אלו.

מכונות אוטומטיות לארטיקים וגלידות:

השירות ל מכונת גלידות אוטומטיות והמכונה עצמה מסופקים על ידנו לארגונים גדולים, חברות המעוניינות ליצור זמינות ונגישות של קרטיבים וגלידות  לאורך כל שעות היום.

מכונות גלידה אוטומטיות ניתנות להצבה והפעלה על חשבון הקיוסק האוטומטי.המכונות כוללות שירות ותפעול על בסיס דו שבועי מינימום.

סוגי גלידות וקרטיבים המתאימים למכונות הגלידות: קרטיבים, קסטות, מצופים ועוד..
המכונות כוללות שירות ותפעול על בסיס דו שבועי מינימום.

מכונות אוטומטיות משולבות

מכונות אוטומטיות משולבות התואמות לצרכי החברה שלכם ללא עלות והשקעה. אפשרויות התשלום במכונה משולבת החל ממטבעות, שטרות, כרטיסי אשראי, טלפון סלולרי, תג עובד.
מכונה אוטומטית משולבת מכילה מוצרים התואמים לדרישות הארגון או החברה במטרה להרחיב את סל השירותים המוענק לרווחת העובדים והמבקרים בארגון שלך.
מכונות אוטומטיות משולבות מכילות עד 600 מוצרים מ 45 סוגים שונים עם אפשרות בחירה ללקוחותינו מתמהיל מוצרים רחב, איכותי וטרי. חברתנו דואגת למילוי המכונה בכריכים טריים, תחזוקה שוטפת של המכונה וגיוון מתמיד לטובת הצרכן לקבלת מוצרים טריים ואיכותיים!

התקשרו עכשיו וקבלו חוות דעת מקצועית ללא התחייבות.  מגוון רחב של מכונות אוטומטיות משולבות ואפשרויות התקשרות.