מכונות אוטומטיות כבר קיימות מאז המאה ה 1 לספירה. הראשון שהשתמש במכונה אוטומטית היה גיבור מאלכסנדריה שחילק מים קדושים באמצעות המכונה האוטומטית. אם ביקרת ביפן בטח שמת לב למכונות אוטומטיות המחלקות עקרבים חיים (במצב של תרדמת חורף), ובגרמניה בקרוב תוכל לקנות זהב ממכונה אוטומטית.

ממים קדושים ועד לזהב העיקרון הבסיסי של מכונות אוטומטיות נשאר; כסף נכנס ויוצא מוצר עם זאת בימים אלה "כסף" יכול לכלול מגוון שלם של דברים : ממזומנים בכרטיס אשראי לכרטיסים חכמים טעונים מראש או אפילו תשלום מהטלפון הנייד שלך!

וכפי שכבר ראו, 'המוצר' vended יכול להיות כל אחד משפע של פריטים. הנוחות לקחה על משמעות חדשה לגמרי

מכונה האוטומטית המסורתית, ואלה שבם אנו משתמשים כאן במנוסים, הם חטיף ושתייה או מכונות אוטומטיות לממכר 'שילוב'. הם חתיכות די מרשימות של ציוד ולמרות שהם באים בכל הצורות והגדלים שהם יכולים להיחשב גדול, לעתים קרובות בקירור, ארון המכיל בדרך כלל חמישה או שישה מגשים עם סט של ספירלות נחות על כל מגש בצורה יעילה. כל אחד מחזיקה במספר ספירלה (כ 10-20) של אותו המוצר ועל בחירת משתמש מנוע בחלק האחורי של מכונת השתייה מסתובב ספירלה נבחרה כדי לדחוף את המוצרים קדימה עד המוצר הקדמי נופל וסופו של דבר לתוך מגש עבור אוסף על ידי הלקוח. בדרך כלל ניתן להגדיר מכונות אוטומטיות כדי להתאים את רוב החטיפים ומשקאות ואפילו מזון כגון ארוחות מוכנות ואטריות סיר.

המכונה האוטומטית המסורתית, ואלה שבם אנו משתמשים כאן בקיוסק האוטומטי, הם חטיפים ושתייה או מכונות ממכר אוטומטיות משולבות '. המכונות הנם  ציוד מרשים  ולמרות שהם באים בכל הצורות והגדלים .ישנן מכונות אוטומטיות בקירור. המכונה האוטומטית מכילה בדרך כלל חמישה או שישה מגשים עם סט של ספירלות נחות על כל מגש בצורה יעילה. כל אחד מחזיקה במספר ספירלה (כ 10-20) של אותו המוצר ועל לבחירת המשתמש .המנוע ממוקם  בחלקה האחורי של מכונת השתייה . לאחר בחירת המוצר מסתובבת הספירלה  כדי לדחוף את המוצרים קדימה עד שהמוצר הקדמי נופל בסופו של דבר לתוך מגש עבור הלקוח. בדרך כלל ניתן להגדיר מכונות אוטומטיות כדי להתאים את רוב החטיפים ומשקאות ואפילו מזון כגון ארוחות מוכנות , מזון בריאותי, שתייה קלה עם רכיבים טבעיים וכדומה.

"המוח" במכונות אוטומטיות הוא למעשה מחשב קטן שמבצע את הרישום של בחירת הלקוח והדרכת לספירלה הרלוונטית לסיבוב. התוכנה במחשב הזה גם לעתים קרובות משלבת פונקציה חדשנית היכולה לאשר כי המכירה הייתה מוצלחת, בדרך של חיישן לייזר במגש וכן, פונקציה למצבי חיסכון באנרגיה כדי להפחית את צריכת חשמל בתקופות שימוש נמוכה.

מכונות שתיה קרה הם הפופולאריות ביותר בישראל. צרו קשר לפרטים נוספים.

לקבלת הצעה, חוות דעת מקצועית, הצטרפות לקהל לקוחותנו, לחצו כאן להשארת פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

התקשרו עכשיו: 03-9229852

ת”ד 1402,רמה”ש , מיקוד 4711301